Služby poskytované našim zákazníkům

Pronájem vysoušečů

Pronajímáme kondenzační vysoušeče značky TROTEC. Jedná se o špičkovou německou techniku, která zajistí efektivní průběh vysoušení. Klientovy vždy poradíme při výběru správného typu a velikosti vysoušeče s ohledem na velikost zasažených prostor. všechny naše přístroje jsou vybaveny měřiči spotřebované elektrické energie a motohodin.

Doprava a instalace

Naši technici k Vám dopraví kondenzační vysoušeče během několika hodin. Při instalaci Vám vše vysvětlí a ukáží jak správně přístroj ovládat. Během vysoušecího cyklu provádíme kontroly pronajatých přístrojů abychom zajistili správný průběh a efektivitu prováděné práce.  Po skončení vysoušení si přístroj samy odvezeme.

Konzultace a poradenství při poškození vodou

V případě že zjistíte zasažení vodou neváhejte nás kontaktovat a my už se postaráme o vše potřebné. Náš technik odborně změří vlhkost a zaměří zasažené budovy či místnosti. Na základě těchto informací navrhne to správné řešení pro Vaši nemovitost. Následně po instalaci přístrojů proběhne návštěva za účelem kontroly efektivity a správného fungování vysoušečů. Po ukončení prací vystavíme potřebný protokol o měření vlhkosti, doklad o pronájmu či spotřebované elektrické energii.

Prodej vysoušečů a příslušenství

V neposlední řadě se zabýváme prodejem nových kondenzačních přístrojů různých výrobců a značek. Vždy se však jedná o prověřené a profesionální výrobce. Jsme Vám schopni zprostředkovat a hlavně vybrat ten správný přístroj pro Vaše potřeby.

Dalším zbožím které zajišťujeme je měřící technika ( vlhkoměry, dálkoměry, laserové váhy ... )

© 2023 by James Consulting. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now